18.05.2017р.

Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці

У Міжнародний день музеїв, 18 травня, у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ для всіх відвідувачів відкрили свої двері Музей історії Одеської залізниці та вузлові музеї філії на станціях ім. Т. Шевченка та Помічна, а також у локомотивному депо Одеса-Сортувальна, локомотивному депо Знам’янка і експлуатаційному вагонному депо Подільськ.

Готовність приймати відвідувачів головного музею Одеської магістралі особисто перевірив директор регіональної філії В’ячеслав Єрьомін. Він ознайомився з новими надходженнями до фонду установи, планом заходів на найближчі тижні та поспілкувався з колективом музею щодо вирішення поточних питань. Крім того, очільник філії поспілкувався з колективом Дорожнього центру науково-технічної інформації (ДЦНТІ) та оглянув стан збереження фондів науково-технічної бібліотеки.

Крім того, 18 травня відзначають Всесвітній день вишиванки. Тому працівники ДЦНТІ та Музею історії Одеської залізниці одягнули вишиті сорочки, що додало особливого колориту сьогоднішнім екскурсіям. До речі, першими відвідувачами оновленої експозиції стали три грипи з різних одеських шкіл, які також підтримали патріотичну ініціативу та прийшли до музею у вишиванках. За сьогоднішній день музей відвідало 80 дітей різних вікових категорій. Багато хто зі школярів побував у  залізничному музеї вперше, проте були й постійні відвідувачі, які в черговий раз залишилися з позитивними емоціями від представленої експозиції. Втім, ознайомитися з історичним надбанням Одеської магістралі вже бажає чимало людей, про що свідчить той факт, що розклад екскурсій розписано вже на місяць наперед. Тому працівники музею рекомендують відвідувачам записуватися на екскурсії завчасно.

Нагадаємо,  Музей історії Одеської залізниці працює з 8:00 до 17:00 за адресою: м. Одеса, вул. Степова, 44.У  його фонді нараховується понад 1 тис. 200 експонатів: старовинні архівні документи, карти, фотознімки, різноманітні нагороди, залізничний інвентар, фірмовий одяг минулих десятиліть та інші речі, які сьогодні мають велику цінність і є духовним надбанням. Попередній запис на безкоштовні екскурсії за телефонами: 727-20-50 або 727-20-53.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці - 0 Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці - 1 Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці - 2 Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці - 3 Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці - 4 Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці - 5 Міжнародний день музеїв відзначили на Одеській залізниці - 6