05.05.2017р.

Колектив Одеської магістралі вшановує ветеранів-залізничників напередодні Дня пам’яті та примирення

5 травня 2017 року у санаторії-профілакторії «Біла акація» відбулося урочисте зібрання трудового колективу з нагоди Дня пам’яті та примирення та 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Захід відвідали ветерани-залізничники Одещини, які зробили особистий внесок у відновлення та розвиток залізничної інфраструктури України у післявоєнні роки.

Привітав ветеранів зі святом директор регіональної філії «Одеська залізниця» В’ячеслав Єрьомін: «Не від Вас залежав початок війни, але від Вас залежало завершення війни перемогою. Завдяки Вашому поколінню ми отримали країну, у якій працювали Ви, Ваші діти, наші батьки, і нині живемо ми. До певного часу навіювалась деяка “ романтичність ” війни, адже саме такою ми її бачили в кіно, сприймали з літератури… Але через останні події на сході країни розуміємо, що війна не огорнута жодним романтизмом – це біль, трагедія і горе. Тому тільки своєю глибокою пошаною можемо віддячити нашим захисникам того страшного періоду і нинішнього часу».

Голова Дорожнього комітету профспілки Анатолій Прокопенко привітав ветеранів та зазначив, що правлінням ПАТ «Укрзалізниця» прийнято рішення про надання ветеранам у травні матеріальної допомоги.

Привітав присутніх зі святом й голова Ради ветеранів війни та праці Володимир Зелений. Він подякував керівництву магістралі та Дорпрофсожу за турботу про них. Володимир Зелений вручив директору філії В’ячеславу Єрьоміну та голові Дорпрофсожу Анатолію Прокопенку пам’ятні знаки Асоціації ветеранів ПАТ «Укрзалізниця» з лімітованої серії, яка нараховує 100 одиниць.

Під час урочистого заходу керівництво філії відзначило присутніх ветеранів-залізничників почесними нагородами та подяками. На жаль, цього року вдалося зібрати для привітання в Одесі тільки два десятки ветеранів, що мешкають на Одещині, адже літнім людям важко витримати довгу дорогу.

 Зазначимо, що загалом цього року нагороджено 40 ветеранів філії. Всі нагороди будуть вручені на урочистих заходах в дирекціях залізничних перевезень філії.

 

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Колектив Одеської магістралі вшановує ветеранів-залізничників напередодні Дня пам’яті та примирення - 0 Колектив Одеської магістралі вшановує ветеранів-залізничників напередодні Дня пам’яті та примирення - 1 Колектив Одеської магістралі вшановує ветеранів-залізничників напередодні Дня пам’яті та примирення - 2 Колектив Одеської магістралі вшановує ветеранів-залізничників напередодні Дня пам’яті та примирення - 3