04.05.2017р.

Майже 23 тис. одеських залізничників долучилися до Дня довкілля

Протягом квітня понад 22,8 тис. працівники виробничих підрозділів та служб регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ долучилися до Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», що проводилась з нагоди Дня довкілля. Заплановані заходи було розділено на декілька етапів, внаслідок раптових змін погоди в регіонах.

За цей місяць залізничники виконали комплекс практичних робіт, спрямованих на покращення стану навколишнього середовища, озеленення, благоустрою виробничих підрозділів та прилеглих до них територій.

За підсумками заходів працівники магістралі ліквідовували 262 сміттєзвалища, прибрали 435,35 га територій та очистили від сміття понад 1,3 км узбережжя. Також вони упорядкували 15 пам’ятників, меморіальних комплексів, місць почесних поховань та 11 водойм.

Крім того, одеські залізничники прибрали на залізничних платформах, займалися побілкою бордюрів та дерев, фарбували паркани, паркові лавки, урни для сміття. Протягом декількох суботників, присвячених Дню довкілля, працівники філії висадили 2 тис. 730 дерев, 3 тис. 336 кущів та упорядкували ще понад 52,8 га газонів та квітників.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Майже 23 тис. одеських залізничників долучилися до Дня довкілля - 0 Майже 23 тис. одеських залізничників долучилися до Дня довкілля - 1 Майже 23 тис. одеських залізничників долучилися до Дня довкілля - 2 Майже 23 тис. одеських залізничників долучилися до Дня довкілля - 3 Майже 23 тис. одеських залізничників долучилися до Дня довкілля - 4