20.04.2017р.

Розкрадачі нанесли Одеській магістралі збитків на півмільйона гривень

За 1 квартал 2017 року у регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» було зафіксовано 35 випадків крадіжок та розукомплектування засобів сигналізації та блокування (СЦБ) на суму 564,2 тис. грн. 

Не зважаючи на посилення профілактичних заходів, злочинці здійснюють крадіжки та пошкодження засобів СЦБ та зв’язку, що наносить збитки та загрожує безпеці руху пасажирських та вантажних поїздів. В умовах складного соціального становища, злочинці стають все більш «винахідливими» і вигадують нові способи крадіжок, наприклад, крадіжки кабелів, які пролягають на глибині 4-5 м під землею, здійснюють за допомогою металошукачів.

Всі зусилля залізничників ставлять під загрозу особи, які здійснюють нелегальний прийом металобрухту і цим тільки сприяють росту злочинності.

Одеські залізничники наголошують, що такі протиправні дії зловмисників наражають на небезпеку пасажирів поїздів та працівників залізниці. Покарання за знищення або пошкодження чужого майна, передбачає накладання штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, виправними роботами до двох років або навіть  позбавленням волі  до трьох років.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Розкрадачі нанесли Одеській магістралі збитків на півмільйона гривень - 0