14.04.2017р.

Капітальний ремонт мосту в Затоці одеські залізничники планують поновити восени

 Терміни проведення робіт з капітального ремонту автомобільної частини мосту 61 км перегону Кароліна-Бугаз - Бугаз напрямку Білгород-Дністровський – Одеса (з боку Чорного моря) перенесено на осінь. Таке рішення було прийнято залізничниками через відсутність проїзду через міст в районі села Паланка на трасі М-14 Одеса – Рені, де зараз проводиться капітальний ремонт опор та укріплення конструкції, та, як наслідок, значним збільшенням трафіку через металевий міст. Крім того навантаження на міст зростає із наближенням туристичного сезону. З вересня поточного року, вже після завершення робіт на мосту біля Паланки, планується розпочати роботи з капітального ремонту мосту в Затоці

 Найближчим часом працівники Білгород-Дністровської дистанції колії власними зусиллями проведуть ямковий ремонт асфальтного покриття мосту в Затоці, який буде завершено до 1 травня.

 Разом з цим, керівництво магістралі висловлює вдячність Одеській ОДА в особі голови адміністрації Максима Степанова за оперативне вирішення питання щодо контролю вагової норми вантажних автомобілів. На даний час понад 15% транспортних засобів, що проходять по мосту в Затоці, це вантажні та великовантажні машини. Їх перенавантаження має негативний вплив на стан конструкції мосту. Тому перед в’їздом на міст в напрямку Білгород-Дністровський – Одеса (автомобільна частина з боку моря, де очікується проведення капітального ремонту) встановлено пост контролю вагової норми.

 Також за ініціативою регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ було відредаговано графік підйому мостової конструкції, що узгоджено з керівництвом Білгород-Дністровської районної ради та Адміністрації Білгород-Дністровського морського порту. Згідно з домовленостями, під час літнього туристичного сезону з 15 травня по 15 вересня поточного року підйом мосту для пропуску водного транспорту до морського порту буде здійснюватися тільки в період з 20:00 до 07:00.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Капітальний ремонт мосту в Затоці одеські залізничники планують поновити восени - 0 Капітальний ремонт мосту в Затоці одеські залізничники планують поновити восени - 1 Капітальний ремонт мосту в Затоці одеські залізничники планують поновити восени - 2 Капітальний ремонт мосту в Затоці одеські залізничники планують поновити восени - 3 Капітальний ремонт мосту в Затоці одеські залізничники планують поновити восени - 4