14.03.2017р.

На вокзалах Одеської магістралі День українського добровольця відзначили флешмобом

  14 березня з нагоди Дня українського добровольця в обласних центрах країни відбулися виступи оркестрів військово-музичних установ і підрозділів Збройних Сил України. Майданчиками для проведення масштабного флешмобу в Одесі та Миколаєві були вибрані центральні залізничні вокзали міст.

  На площі біля вокзалу ст. Одеса-Головна об’єднали творчі зусилля оркестр Центру військово-музичних мистецтв ВМС ЗСУ та оркестр Військової академії м. Одеса. Тим часом, біля будівлі залізничного вокзалу Миколаїв-Пасажирський до заходу долучилися зведений військовий оркестр 79-ій окремої десантно-штурмової бригади та оркестр 36-ої окремої бригади морської піхоти.

  Розпочали музиканти акцію з виконання Гімну України, після чого для глядачів відбулася презентація нового Маршу Збройних Сил України – «Марш нової української армії». Військові оркестри також виконали відомі українські та патріотичні композиції.

  Додамо, сьогодні вперше відзначається День українського добровольця. Ця дата була заснована в січні поточного року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільству, уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

На вокзалах Одеської магістралі День українського добровольця відзначили флешмобом - 0 На вокзалах Одеської магістралі День українського добровольця відзначили флешмобом - 1 На вокзалах Одеської магістралі День українського добровольця відзначили флешмобом - 2 На вокзалах Одеської магістралі День українського добровольця відзначили флешмобом - 3