07.03.2017р.

Одеські залізничники привітали з 8 березня працівниць магістралі

  Третина колективу регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ УЗ – жінки. Для багатьох з них сталева магістраль становить велику частину життя, а їх праця нерідко межує з героїзмом, при цьому завжди є місце для подвигу.

  7 березня, напередодні Міжнародного жіночого дня, відбулася урочиста зустріч керівництва філії з представницями прекрасної статі. В актовій залі управління філії на адресу залізничниць лунали теплі слова та висловлювалась вдячність за героїчну працю. Так під час привітальної промови в. о. начальника регіональної філії «Одеська залізниця» В’ячеслав Єрьомін висловив подяку, гордість та захоплення високими успіхами в професійній діяльності залізничниць, адже щоденно на магістралі жінки нарівні з чоловіками виконують планові завдання магістралі. «Трудовий подвиг – це не щось з минулого, а наше сьогодення. І зараз ми маємо приклад тому: 31 січня наші чотири героїні-провідниці прийняли пологи у пасажирки в вагоні приміського поїзду сполучення Знам’янка – Колосівка – Одеса. Ще раз в особі всього чоловічого колективу залізниці вітаємо вас! Миру, сімейного затишку, злагоди та матеріального благополуччя!», – побажав він.

  Нагороди та грошові заохочення від керівництва ПАТ «Укрзалізниця» та регіональної філії цього дня отримали 114 залізничниць Одеської магістралі.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Одеські залізничники привітали з 8 березня працівниць магістралі - 0 Одеські залізничники привітали з 8 березня працівниць магістралі - 1 Одеські залізничники привітали з 8 березня працівниць магістралі - 2 Одеські залізничники привітали з 8 березня працівниць магістралі - 3