23.02.2017р.

На Одеській залізниці з початку року зафіксовано 10 випадків травмування громадян

На Одеській залізниці з початку року зафіксовано 10 випадків травмування громадян

  З початку 2017 року у філії «Одеська залізниця» було зафіксовано 10 випадків травмування громадян на залізничних коліях, з них 9 – зі смертельним наслідком. Основна причина нещасних випадків полягає у порушеннях потерпілими Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України.

  Наразі по службі воєнізованої охорони філії «Одеська залізниця» оголошено «Місячник безпеки» і залізничники продовжують активну роз’яснювальну роботу серед населення для попередження та недопущення переходу сторонніх осіб залізничних колій у невстановлених місцях. За порушення цих правил працівники відомчої воєнізованої охорони філії за відповідний період вже затримали 87 чоловік та оштрафували 60. У місцях масового переходу колії громадянами розміщено інформаційні таблички із зазначенням заборони ходіння по коліях. Також на вокзалах та в приміських поїздах транслюють інформаційні оголошення щодо небезпеки ходіння залізничними коліями у невстановлених місцях та адміністративну відповідальність за даний вид правопорушення.

  Залізничники закликають громадян не наражати себе на небезпеку, бути максимально уважними та переходити колії тільки у встановлених місцях, попередньо впевнившись у відсутності рухомого складу, що наближається. Окремо слід зазначити, що, переходячи колії, слід зняти навушники та капюшон, які заважають побачити та почути поїзд і таким чином створюють додаткову загрозу.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»