14.02.2017р.

Провідники, які прийняли пологи в пасажирки, отримають нагороди від керівництва

  Провідників приміського поїзда «Знам’янка – Колосівка – Одеса», які прийняли пологи в пасажирки, відзначать почесними грамотами від керівництва залізниці. Провідники  проявили свої найкращі професійні і людські якості, коли прийшли на допомогу молодій жінці в якої під час поїздки почалися пологи.

  Наталія Нагуляка, Євгенія Питулько, Світлана Пшенична та Олександра Булах оперативно викликали швидку допомогу на найближчу станцію – Новоукраїнка. «Діяти треба було оперативно, – ділиться враженнями Євгенія Питулько, – я зателефонувала лікарю-акушеру, який нас проконсультував. Ми розстелили чисті рушники, підігріли воду, спреями продезінфікували, робили породіллі масаж… Все сталося дуже швидко. І досі не віримо, що допомогли з’явитися дитині на світ».

  Наталя Нагуляка зазначає, що серед пасажирів вона знайшла медпрацівників, проте вони відмовилися приймати пологи: «Ми не мали іншого виходу. Дівчинка вже почала з’являтися на світ, а до станції Новоукраїнка, де чекала швидка, лишалося 25 хвилин».

  Нагадаємо, що 31 січня 2017 року під час руху приміського поїзда до провідника вагону Олександри Булах звернувся чоловік і попросив допомогти його жінці в якої почалися перейми. Провідниці поінформували машиніста, викликали швидку та надали пасажирці необхідну допомогу.

  Такий випадок на Одеській залізниці вже не вперше – у серпні 2012 року провідник плацкартного вагону поїзда Одеса-Харків Роман Федько, який на той час був студентом першого курсу медичного вишу, також прийняв пологи в пасажирки.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Провідники, які прийняли пологи  в пасажирки, отримають  нагороди від керівництва - 0