30.01.2017р.

Голова Одеської облради Анатолій Урбанський відзначив залізничників, які брали участь у ліквідації наслідків негоди на початку січня

  27 січня 2017 року в урочистій атмосфері Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський нагородив почесними грамотами залізничників, які зробили вагомий внесок у ліквідацію наслідків негоди на півдні Одеської  області 6-11 січня 2017 року. «Від обласної ради, депутатського корпусу та себе особисто хочу подякувати абсолютно всім, хто не залишився осторонь і активно включився у ліквідацію наслідків негоди та швидко реагував на ті складні умови в яких опинилася Одещина на Різдвяні свята»,- звернувся до присутніх із словами подяки Анатолій Урбанський.

  Одеські залізничники у цей складний період забезпечили цілодобове розчищення автошляхів від снігових заметів в Арцизькому, Ізмаїльському, Ренійському районах та оперативно забезпечували екіпірування та курсування додаткового поїзду сполученням «Одеса-Ізмаїл». Серед нагороджених як керівники, які організовували та контролювали хід роботи, так і бульдозеристи, які позмінно протягом семи діб розчищали засніжені дороги Одещини.

  Керівництво області відзначило представників локомотивного господарства регіональної філії «Одеська залізниця»: Олега Білонога, Віталія Дивогриця, Михайла Нєнова, Олега Комарова, Миколу Проданова та представників пасажирського господарства Віталія Іванова й Олександра Захарова. Слід зазначити, що бульдозеристи - учасники ліквідації наслідків негоди отримають грошову винагороду від керівництва регіональної філії «Одеська залізниця».

  Нагадаємо, що ситуація на той час на трасі склалася доволі напружена – висота снігових заметів подекуди сягала висоти газелі і заручниками снігової негоди стали рейсові маршрутки, міжнародні автобуси, фури. Бульдозер Т-330 (приписки локомотивного депо Одеса-Сортувальна) безперервно працював протягом 80 годин. «Вага нашого бульдозера становить 56 тонн, тому за його допомогою ми «проривали» середину снігових заметів, а вже за нами техніка комунальних служб розчищала та робила кармани, щоб автівки могли розминутися. Троє бульдозеристів працювали протягом семи діб позмінно, щоб забезпечити цілодобову роботу техніки, - зазначає машиніст-інструктор Володимир Кондратченко, який організовував роботу бульдозера з розчищення доріг.

  Залізничники також поділилися враженнями і від водіїв, які, поспішаючи, заважають працювати снігоприбиральній техніці і не розуміють на яку небезпеку наражають себе та своїх пасажирів. Одного водія (який до речі погрожував працівникам своїми високими знайомствами) довелося тричі вмовляти повернутися і дочекатися доки пройде колона.

  Проте всі нагороджені відзначили високу ефективність роботи залізничників, автомобілістів, поліції, рятувальників та комунальних служб, які злагоджено працювали для якнайшвидшого розчищення доріг.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»

Голова Одеської облради Анатолій Урбанський відзначив залізничників, які брали участь у ліквідації наслідків негоди на початку січня - 0 Голова Одеської облради Анатолій Урбанський відзначив залізничників, які брали участь у ліквідації наслідків негоди на початку січня - 1 Голова Одеської облради Анатолій Урбанський відзначив залізничників, які брали участь у ліквідації наслідків негоди на початку січня - 2