20.01.2017р.

Одеські залізничники інформують щодо ситуації яка сталася по станції Сарата

  У відповідь на скаргу пасажирки у соцмережі на дії провідників поїзда, що зупинившись на станції Сарата відмовили у посадці людям, залізничники провели службовий розгляд. Під час розгляду встановлено, що інцидент стався у період складних погодних умов на Одещині – 11 січня о 19:40 за участю поїзної бригади поїзда № 146 Ізмаїл – Київ формування Південно-Західної залізниці.

  За інформацією працівників станції Сарата після відправлення поїзда №146 на пероні залишилися люди, обурені діями провідників, які не впустили пасажирів без проїзних документів у поїзд, незважаючи на відсутність квиткової каси на станції, складні погодні умови й очевидну неможливість дістатися до Одеси автомобільним транспортом.

  Залізничники станції одразу ж заспокоїли людей, повідомивши, що вночі прибуде додатковий поїзд формування Одеської залізниці, поїзну бригаду якого проінструктовано про можливість оформлення квитків пасажирам під час поїздки. Пасажири, які залишилася у залі очікування до прибуття поїзда №686 сполученням Ізмаїл – Одеса виїхали вночі цим поїздом до Одеси.

  Регіональна філія «Одеська залізниця» направила матеріали по цьому випадку своїм колегам у Київ для проведення службового розслідування та надання оцінки діям поїзної бригади поїзда №146 Ізмаїл-Київ.

  Нагадаємо, що на станції Сарата квиткова каса не працює з 2013 року у зв’язку з низькою рентабельністю.

  Наразі керівництво філії приносить свої вибачення пасажирам за незручності.

Прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця»